НАЗВАЛИ РАЙОНИ ВОЛИНІ, ДЕ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ ЗАМЕТИ

Найгірша ситуація з дорогами Волині – на півдні області, саме там найбільша ймовірність виникнення снігових заметів.
Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 8-го грудня.
«Найбільш проблемні ділянки дороги у нас в таких районах: Володимир-Волинському, Локачинському, Іваничівському, Горохівському. Туди ми направили додаткову техніку. Окрім того, є можливість заметів на головній артерії, яка з’єднує Україну з Європою, – на трасі Київ-Ковель-Ягодин. Аби уникнути заметів, ми встановлюємо на полях захисні снігоутримуючі щитки, на відстані 15 метрів від дороги», - доповідає начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак.
Зі слів надзвичайників, у випадку негоди, передбачено тимчасові стоянки.
«Усі місця, де можуть бути проблеми, ми проаналізували й ці ділянки доріг визначені, так передбачено 33 місця для стоянок», - інформує заступник начальника ДСНС у Волинській області Костянтин Романчук.
Окрім того, як повідомляє Волинська газета, найбільш підступним відтинком шляху є ділянка дороги ф15 Ковель - Жовква біля населених пунктів Бихів та Суходоли, де зупиняється великогабаритний транспорт для відвантаження деревини на нововолинський завод «Кроноспан». У зв’язку з цим дорожники прийняли рішення встановити там обмеження для руху великих вантажівок без ланцюгів. Це вперше на Волині. Поінформувати про це водіїв обіцяють за 5 днів до впровадження.
Ще одна ділянка, яка тривожить дорожників, магістраль М 07 біля населених пунктів Паридуби та Луків. Цьогоріч, зазначив пан Посполітак, безпечнішою ця дорога є завдяки посівам кукурудзи, що обабіч. На прохання дорожників сільгосппідприємство «Ратнівський аграрій» не скосило кукурудзу на тих ділянках поля, що прилягають до дороги. Тому сухі рослини затримують сніг.

Розділ новин: 

Коментарі