Натуральна допомога підопічним терцентру

Натуральна допомога підопічним терцентру
Натуральна допомога підопічним терцентру

При «Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» функціонує відділення організації надання адресної натуральної допомоги.
Відділення адресної допомоги виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази безоплатно забезпечує отримувачів соціальних послуг:
· харчовими продуктами;
· одягом, взуттям та іншими предметами першої необхідності;
· гарячими обідами тощо.
Також для підопічних терцентру доступні перукарські послуги. Для пенсіонерів, осіб з інвалідністю, які зареєстровані в будинку (квартирі) самі та сукупний дохід яких менший за 4186 грн, перукарські послуги безплатні. За потреби перукар виходить за місцем проживання.
У разі, якщо дохід особи перевищує 4186 грн, то вартість перукарських послуг складає: чоловіча стрижка – 36 грн, жіноча стрижка – 51 грн. Для осіб з інвалідністю 1 групи усі послуги безплатні.
За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Володимир, вул. Ковельська, 10 (перший поверх, вхід із двору від Церкви Різдва Христового) або за телефон 2-05-50, 0937984056 – завідувач відділення Ірина Переходько, соціальний працівник Діана Малиш.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: