“Насолоджуйтеся тим, що робите, і ви ніколи у своєму житті не будете “гарувати”

Щодня тисячі українців незадоволено збираються на роботу, де просто марнують своє життя. А чи замислювалися ви над тим, аби працювати просто для свого задоволення? Яким би нереальним це не здавалося в наш час, але все можливо.
На власному прикладі це доводить сімдесятирічна володимирчанка Галина Потурай. Щоранку вони із сімдесятитрирічною подругою Любов’ю Рябенькою о 8:30 приходять на улюблену роботу. Пані Галина та Любов працюють у дитячому кафе, що на ринку УСВ. Цих жінок люблять і поважають студенти агротехнічного коледжу та учні міських шкіл.
-Завжди, коли йду на роботу, думаю, що я молода та ще не пенсіонерка. У цьому мені допомагають студенти нашого коледжу. Завдяки їм цікаво працювати. Діти вважають нас своїми бабусями, а ми, у свою чергу, хочемо нагодувати їх як власних онуків. Найважче працювати влітку, коли студенти на канікулах. Без них стає сумно, - ділиться Галина Потурай.
Між іншим, жінки дружать і йдуть пліч-о-пліч по життю уже близько сорока років. Разом ділять печалі та радощі, допомагають одна одній у всьому. Разом трудяться та відпочивають. Очевидно, лише в такій гармонії може міцніти справжня дружба.
-Дуже приємно спілкуватися з нашими відвідувачами, а особливо зі студентами. Ми завжди враховуємо побажання дітей і готуємо для них з душею. А все тому, що хочемо бути потрібними і поряд з ними почуватися юними. Сьогодні мені дуже складно уявити своє життя без роботи. Можу навіть поділитися секретом нашої молодості – потрібно просто полюбити свою справу, - додає Любов Рябенька.
Так ці подруги працюють уже понад п’ятнадцять років, отримуючи насолоду від обраної професії. Вони доводять усім, що зовсім не важливі вік та соціальне становище, коли праця зберігає молодість і приносить неабияке задоволення.
Дарія Михайлова, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі