Наші юні каратисти відзначилися на змаганнях обласного та європейського рівнів

Публікації

24-25 листопада у Варшаві проходив третій відкритий Кубок Європи з кіокушин-кан карате до версії «World kyokushin budokai» у двох розділах: «куміте» та «ката». У змаганнях брали участь майже 600 спортсменів з 19 країн. Серед них - представники Волинської обласної федерації кіокушин-кан карате до, віком від 8 до 15 років. – п’ятеро з Нововолинська та учень 3-Д класу Володимир-Волинської ЗОШ №2 Дмитро Безрук.
У польській столиці фортуна була більш прихильною до наших дівчат. Нововолинська спортсменка, 15-річна Олександра Мелешко, виборола на змаганнях друге місце, а 13-річна Анастасія Дубенюк з селища Благодатного привезла з Варшави бронзову медаль. І хоча не всім вдалося посісти призові місця, сам факт участі у змаганнях такого рівня свідчить про гідний рівень підготовки наших школярів.
А 1 грудня на обласному чемпіонаті з кіокушин-кан карате до, що проходив у Луцьку, відзначився і Дмитро Безрук - вихованець тренера Волинської обласної федерації кіокушин-кан карате до Віталія Несторовича. 8-річний спортсмен виборов почесне третє місце.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі