Наші юні каратисти повернулися з обласного чемпіонату з чудовими результатами

Другого червня у Луцьку проходив відкритий чемпіонат Волинської області з Кіокушин-кан карате, відкритий кубок міста Луцька серед початківців та відкритий чемпіонат Волинської області серед дорослих та юнаків з карате. Участь у змаганнях взяли близько сотні каратистів з Волині та Львівщини, зокрема з Трускавця, Дрогобича, Ковеля, Луцька, Нововолинська, Володимира, Устилуга.
19 юних спортсменів з Нововолинська, Володимира-Волинського та Устилуга на чемпіонаті єдиною командою захищали честь громадської організації «Волинська обласна федерація Кіокушин-кан карате-до». Всі вони – вихованці голови зазначеної організації Віталія Нестеровича (2-ий дан), адже Віталій Олександрович проводить заняття з карате в усіх трьох містах тричі на тиждень, готує дітей до змагань, що проводяться на різних рівнях та добивається чудових результатів.
Отже, у різних вікових та вагових категоріях команда на Відкритому чемпіонаті Волинської області з кіокушин-кан карате досягла наступних результатів. Перші місця вибороли Богдан Гук (Володимир-Волинський), Максим Лебідь (Нововолинськ), Юрій Шевчук (Устилуг) та Давид Рохміль (Нововолинськ). Срібло завоювали Олексій Завгородній (Нововолинськ), Роман Отточка (Нововолинськ), Ярослав Гук (Володимир-Волинський), Кирило Ковальчук (Володимир-Волинський), Артем Пащук (Устилуг), Андріана Ращупкіна (Володимир-Волинський), та Іван Кублій (Володимир-Волинський). На третій сходинці чемпіонату відзначилися Анатолій Дудік (Нововолинськ), Дмитро Безрук (Володимир-Волинський), Євгеній Горбач (Нововолинськ) та Роман Недоріз (Нововолинськ).
Дипломами за кращу техніку та волю до перемоги нагороджені Андріана Ращупкіна, Іван Кублій, Артем Пащук, 6-річний Віктор Ліщук з Нововолинська, Дмитро Безрук та інші юні каратисти.
Розпочалися шкільні канікули, а разом з ними – пауза у тренуваннях. Однак у середині червня на озері Світязь проводитиметься тижнева навчально-тренувальна школа, участь в якій візьмуть команди з Дніпра, Тернополя та міст Волинської області. Діти зможуть не тільки набути більше навичок з карате, а й гарно відпочити та збагатитися новими друзями.
А з 1 вересня розпочнеться набір у громадську організацію нових членів, які теж матимуть можливість навчатися Кіокушин-кан карате у Нововолинську, Володимирі та Устилузі. Якщо ваші діти мріють займатися цим видом спорту, телефонуйте за номером: 097-780-56-69.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі