Наші побратими укріплюються на зайнятих позиціях

Кількасот мешканців, які жили в «сірій зоні», відтепер перебувають під надійним захистом українських воїнів. Тут, у районі проведення операції Об’єднаних Сил, на Луганщині, розширено смугу забезпечення, покращено тактичне положення підрозділів Збройних Сил України.
Наші побратими укріплюються на зайнятих позиціях, займаються їхнім інженерним обладнанням. Однак від цих занять противник їх часто «відволікає» обстрілами, повідомляє прес-служба 14ОМБр.
-Ворог біснується, - розповідає наш побратим Нікіта, - бо донедавна почувався тут вільно, заходив у населений пункт, і звідси відкривав вогонь по підрозділах ЗСУ. Тепер він такої можливості позбавлений. А ми стоїмо твердо, й надалі будемо впевнено просуватися вперед - до повного звільнення української землі від окупантів. Щодо місцевих жителів, то переважна більшість із них радіє нашому приходу, хоча й побоюються активізації бойових дій. Заспокоюємо: наше завдання – захистити, тому нікого скривдити не дамо, все буде - Україна!
Самі ж місцеві кажуть, що не так давно в центрі селища «прогулювався» ворожий «патруль», і навперебій розповідають, як потерпали без світла, постачання якого відновилося в їхніх домівках з приходом української армії.
-Нарешті ми під українським дахом! Сподіваємося, що життя остаточно налагодиться.
А ще, кажуть місцеві, днями в небі бачили пару лебедів, яких літаючими побачиш не так і часто. Тож люди впевнені – це добрий знак!

Розділ новин: 

Коментарі