«Наша найбільша мрія – зберегти любов і ніжність на все життя»

Кажуть Ганна і Роман Вислоцькі, які проживають у селищі Благодатне Іваничівського району.
Їхні долі перетнулися ще до тієї миті, як вони знайшли одне одного. Правда, тоді ні Ганна, ні Роман не звернули уваги на випадкову зустріч. А було це так. Якось Ганна з подругами прогулювалася вулицями Нововолинська. В центрі міста вирішили сфотографуватися. В цей час мимо проходили двоє юнаків і попросили дозволу у дівчат долучитися до фото. Подруги погодилися. Цю світлину Ганна закинула на свою сторінку «ВКонтакті». Та це лише передмова.
Ганна Фісаюк народилася 1992 року в селі Черчичі Володимир-Волинського району, а дитинство провела у сусідньому Руснові, куди переїхала на проживання сім’я. Навчалася у Нововолинському електромеханічному коледжі, де здобула спеціальність оператора комп’ютерних систем і мереж. Працювати довелося зовсім в іншій галузі, але це не лякало дівчину, тому і виросла сьогодні до керуючої магазином «Наш край» у Благодатному. У 2012 році дівчина разом з подругами відвідувала нічний клуб «Донбас», де проходили дискотеки. Її запросив на танець симпатичний хлопець, який згодом попросив, аби Ганна підіграла йому, тобто видала себе за його наречену. Справа в тому, що до хлопця була небайдужою інша дівчина, яка не давала йому спокою. Щоб відкараскатися від неї, Роман – саме так звали нового знайомого Ганни – вирішив приділити увагу іншій. Жартівливий розіграш переріс у справжнє почуття, яке пройшло випробування протягом 4-х років. Роман Вислоцький народився у Благодатному в 1993 році, в час його знайомства з майбутньою дружиною навчався у Червоноградському гірничому коледжі. Молоді люди телефонували одне одному, поспішали на зустріч за першої ж можливості. Та найприємнішими моментами були ті, коли Роман передавав своїй коханій через друга розкішні букети квітів. І ось 23 жовтня 2016 року вони поєднали свої долі. Церковний шлюб молодята брали в селі Черчичі, де народилася наречена. Весілля відгуляли у Володимирі-Волинському в ТКЦ «Княгині Ольги». Зовсім нещодавно Ганна переглядала фото «ВКонтакті». Несподівано побачила те, про яке йшлося на початку розповіді. Придивившись до хлопців, які тоді забажали сфотографуватися з ними, не повірила власним очам, бо в одному впізнала свого Романа. Отже, доля підготувала їхню зустріч, але тоді вони ще не відчули цього.
-Як же нині почувається молоде подружжя?
-Ми дуже щасливі, - розповідають Ганна і Роман. – Взагалі за 4 роки, що спілкувалися, між нами ні разу не виникало суперечок. Нам навіть дивно, що сьогодні молоді пари, які щойно побралися, вже говорять про розлучення, скаржаться, що зникли почуття. Можливо, їх просто не було, цих почуттів, а люди поспішили одружитися.
-Які у вас плани на майбутнє?
-Насамперед це народження діток. А ще хочемо, аби Роман розширив свій приватний бізнес. Він від дідуся успадкував любов і здібність до столярства, зараз власноруч виготовляє меблі на замовлення. Це його робота і хобі водночас.
-А мрії? Чи мрієте про щось особливе?
-Наша найбільша мрія – зберегти любов і ніжність на все життя. Прикладом цього для нас є батьки. Нам так подобається, що вони, пройшовши поруч унемало років, лагідно називають одне одного, використовують пестливі слова. Якщо ми збережемо такі стосунки у своїй сім’ї, то поступово й інші мрії здійсняться.
-У вас, схоже, склалися чудові стосунки з батьками?
-Так, і сподіваємось, такими вони і збережуться. Велику роль відіграло те, що наші батьки не відчували ніякої упередженості по відношенню до зятя і невістки і, ще не знаючи їх, готові були полюбити. Вони не стануть зациклюватися на наших вадах, а допомагатимуть добрими і мудрими порадами, будуть не лише люблячими батьками, а й найпершими друзями.
Тож зичимо щастя молодому подружжю Вислоцьких і перемоги у конкурсі «Три весілля».
Антоніна Булавіна, селище Благодатне, Іваничівський район

Розділ новин: 

Коментарі