«Наша мета – звернути увагу на дітей воїнів, які захищають Україну»

Так про черговий благодійний ярмарок «Наблизимо перемогу!» розповідає Костянтин Зінкевич, голова ГО «Об’єднання «АКТИВІСТ».
Уже втретє у Володимирі-Волинському організовують таку доброчинну акцію місцеві волонтери. Але цього разу дійство проводилося на підтримку дітей воїнів АТО.
26 лютого сотні мешканців нашого міста завітали у парк «Слов’янський», щоб долучитися до доброї справи, скуштувавши наваристий бограч, ароматний шашлик, солдатську кашу та ще безліч різної смакоти. Також на святі можна було придбати гарні сувеніри ручної роботи. Усі відвідувачі мали змогу разом із військовими 14-ої ОМБр навчитися складати зброю та уявно постріляти з кулемета. Для сімей була створена особлива фотозона, де батьки з дітьми могли «приміряти» на себе образ козаків і козачок. Діти отримали не лише задоволення від свята, а й хороший патріотичний урок. Під час усього дійства на сцені у парку звучала музика у виконанні військового оркестру, патріотичні пісні від гурту «Табу» і вокальної студії центру позашкільної освіти «Лодомир». Маленькі «Полунички» радували присутніх запальним танцем. Родзинкою концертної програми став виступ Фоми – фронтмена гурту «Мандри», який також виконував пісні про Україну.
Окрім організаторів, у благодійному ярмарку взяли участь місцеві підприємці, народні умільці та усі активні жителі Володимира і району.
На запитання про участь місцевої влади у благодійній акції Костянтин Зінкевич сказав: «Не заважали – це вже добре». Хоча підмітив, що КП «Полігон» допомогло із підключенням електроенергії, а працівники культурно-мистецького центру ім.Т.Шевченка та районного будинку культури сприяли влаштуванню озвучення концерту.
За підсумками заходу було зібрано 57352 гривні і 150 доларів, які планують витратити на потреби дітей учасників війни на сході України.
Волонтери ГО «Об’єднання «АКТИВІСТ» щиро дякують за підтримку і особистий вклад усім, хто долучився до організації і проведення благодійної акції-ярмарку «Наблизимо перемогу!» на підтримку дітей учасників АТО. А також тим, хто допоміг організувати культурну програму благодійного заходу. Особлива подяка командуванню 14 ОМБр за багаторічну співпрацю і підтримку волонтерських акцій.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі