Наш лісгосп і ліс відновлює, і мед качає…

Про підсумки роботи ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» за 2016р. доповів на щопонеділковій нараді в РДА його директор Дмитро Войтюк. Зокрема він зазначив, що підприємство працює у трьох напрямках: вирощування лісу, охорона та відновлення лісових площ і переробка деревини. Створене «Володимир-Волинське ЛМГ» у 1940р. Його держлісфонд, загальною площею 32777га, розміщений на території Іваничівського, Володимир-Волинського, Локачинського районів, а також у Володимирі. Для забезпечення лісокультурного виробництва високоякісним посівним (садивним) матеріалом з цінними спадковими властивостями ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» проводить заготівлю лісового насіння на об’єктах ПЛНБ. Також на території підприємства в Павлівському лісництві знаходиться базовий лісовий розсадник загальною площею 4,8га, де вирощується посадматеріал для власних потреб та часткової реалізації. У 2016р. відтворення лісів на землях, наданих у постійне користування, було проведено на загальній площі 172,9 га.
Минулого року на базі підприємства було створено мобільну групу швидкого реагування. Завдяки високому рівню роботи лісової охорони, у 2016р. не було допущено масової самовільної рубки, фактів браконьєрства та інших правопорушень у лісах.
Перед новим роком лісгосп продав населенню 8,5 тисяч ялинок. В арсеналі підприємства – 2 пожежні автомобілі, нової техніки придбано на суму понад 200тис.грн. На території лісових угідь розташовано 22 бесідки для відпочинку людей. Минулого року лісівники накачали 295кг меду.
Розповів керівник ДП і про облік продукції та лісовий дохід, а також про основні проблеми розвитку лісопромислової діяльності та плани на 2017 рік.

Розділ новин: 

Коментарі