Нарощування вій: чаруючий погляд і професія за покликом душі

Кожна жінка хоче бути володаркою чаруючого і незабутнього погляду. Але,  на жаль, далеко не всі можуть похизуватися довгими гарними віями, які обрамляють очі і роблять їх більш виразними. Тому сучасна косметологія пропонує послугу нарощування вій.
Але якщо ви вирішили влаштувати собі маленьке свято та підкорити всіх чоловіків в окрузі своїм чаруючим поглядом, ідіть лише до кваліфікованого майстра в салоні. У Володимирі-Волинському такий майстер є. Це Тетяна  Заєць. Дівчина навчалася на юридичному факультеті у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі. На другому курсі Тетяна захотіла проявити себе у творчій професії і поїхала на курси манікюру і педикюру. В тому ж закладі пройшла курси по нарощенню вій. Дівчині приносить неабияке задоволення її робота, тому що вона творча і цікава. Тетяна просто обожнює робити інших гарними.
-Чому ти так загорілася тим, щоб нарощувати вії?
-Захотіла навчитися нарощувати вії тому, що люблю виконувати «ювелірну» роботу. Також нарощені вії кардинально змінюють обличчя людини, погляд стає виразнішим і привабливішим. Мені подобається радувати своїх клієнток. У цій сфері можна проявити себе, власну фантазію, адже вії є різної довжини, товщини, різних кольорів. На віях можна робити різноманітний декор: камінчики, пір’їнки, блискітки. Їх можна робити різної густини, а ще – візуально змінити форму ока.
-Де замовляєш матеріали для роботи?
-Замовляю лише в Інтернеті, тому що в найближчих містах не можна купити якісних і професійних матеріалів.
-Упевнена, що клієнтки часто задають питання про те, чи ти використовуєш натуральні вії, яких кольорів вони бувають, якої товщини і довжини.
-Вії для нарощування роблять в основному із синтетичного матеріалу, тому що вії з натурального волосся є сильними алергенами для організму і дуже дорого коштують. Часто майстри використовують при позначенні такі терміни як «норка», «шовк», «соболь». Але це зовсім не означає, що для виготовлення використовувалися частинки шерсті соболя, норки або ж шовкові волокна. Усі матеріали синтетичні, хоча і відрізняються за якістю, а ці назви характеризують товщину. Так «шовк» і «норка» тонші, за рахунок чого виглядають максимально натурально. «Шовк» – вії, яскравіші за натуральні, блискучі, глянцеві. Використовуються для повного нарощування, додавання об’єму і ефекту нафарбованих вій. Трохи важчі за норкові, але навіть враховуючи цей факт, тримаються від 2-х до 3-х тижнів, після чого необхідна корекція. «Норка» – вії, дуже схожі на натуральні (за товщиною, кольором). Застосовуються для неповного нарощування, щоб уникнути явної різниці між своїми і нарощеними віями. Також норкові вії легкі, що дозволяє їм довго триматися, тим самим дозволяючи відстрочити час корекції.
«Соболь» же відрізняється щільністю і густиною. Крім товщини, важливе значення має довжина, яка може коливатися у межах шести-вісімнадцяти міліметрів, а також вигин вій. Свіжий і легкий вигини  виглядають натуральніше, а середній і сильний дозволяють отримати виразний ляльковий погляд.
Товщина нарощених вій буває від 0,07 до 0,25мм. Вії нарощують на повний об‘єм, неповний, у 2 ряди або ж тільки в куточках очей. В середньому на одне око йде від 100 вій і більше. Нарощування підходить навіть тим, хто носить окуляри, лінзи, а також у кого алергія на туш.
-Як саме відбувається процес нарощування вій?
-Щоб ця процедура була якісною, її повинен проводити лише висококваліфікований майстер у  салоні. Він має підібрати вії з огляду на стан ваших, на форму та колір очей, а також враховуючи ваші уподобання. Якщо це вії «на щодень», то вони повинні бути середньої довжини із трохи видовженими пучками по краях. А якщо ви збираєтеся на свято, то чому б не стати справжньою богинею? Тому для такого випадку надають перевагу довгим віям. Нарощування вій може бути різним.
Класичне передбачає використання абсолютно однакових штучних вій однієї довжини, але не занадто великих.
  Натуральний ефект дозволяє домогтися максимальної природності, адже я поєдную вії різної довжини, які не дуже відрізняються.
Ляльковий ефект. У цьому випадку використовую штучні вії максимальної, практично екстремальної довжини.
Розріджений спосіб нарощування вій. При такому нарощенні передбачається фіксація елементів різної довжини з досить значними проміжками.
Білчин ефект виглядає цікаво і сміливо, так як по всій лінії росту повіки заповнюється віями однієї (зазвичай середньої) довжини, а у зовнішніх куточках кріпляться довгі.
Лисячий ефект передбачає зростання довжини по напряму від внутрішнього кута до зовнішнього.
-Який клей ти використовуєш?
-Використовую клей чорний і прозорий з тієї ж фірми, що і вії.
-Як доглядати за віями?
-Якщо у вас світлі вії, то перед нарощуванням радимо пофарбувати їх чорною фарбою. Перед процедурою і після неї не завивати вії. Перші 24 години найвідповідальніші: клей ще не зовсім затвердів, і ви повинні бути максимально обережними: не мочити, не терти, не можна відвідувати солярій та сауну, не спати обличчям в подушку. Через добу після нарощування ви вже можете робити з ними все: плавати, приймати душ, загоряти, розчісувати їх спеціальним гребінцем. Якщо наносите декоративну косметику на область повік, знімайте її обережно, спеціальними засобами, що не містять олії, не вмивайте очі пінистими засобами в душі. Будьте обережні при використанні жирних кремів або масок для обличчя.
-У чому ж полягають переваги такої процедури?
-Це ефективний спосіб швидко і якісно збільшити довжину та густоту власних вій. Не потрібно фарбувати очі щоранку, тому що вони виглядають гарно і без туші. Не треба боятися «пустити сльозу», адже туш не потече. І  найбільший плюс – вії стають довгими та густими, погляд – чарівним, очі – виразними. Ще одна перевага — це те, скільки часу тримається ефект. Його тривалість може доходити до двох місяців, але лише за умови повноцінного і правильного догляду.
-Як часто треба робити корекцію?
-Щоб зберегти ідеальний вигляд вій надовго, необхідно періодично виконувати корекцію. Я рекомендую робити корекцію кожні 3-4 тижні. Також у будь-який момент ви можете зняти вії в салоні спеціальною рідиною.
-Чи багато охочих нарощувати вії?
-На сьогодні дуже багато бажаючих, починаючи від дівчат віком 14-15 років і до старших жінок 60-70 років.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі