Народний депутат Ігор Гузь прозвітував про роботу у 2018 році

У Володимирі-Волинському публічно прозвітував народний депутат від виборчого округу №19 Ігор Гузь. Захід відбувся у культурно-мистецькому центрі міста.
Ігор Гузь наголосив, що на початку свого депутатства поставив амбітну ціль – у законний спосіб залучити на розвиток територій Прибужжя якнайбільше державних коштів. Так, за 4 роки роботи він «завів» в округ понад 80 мільйонів гривень «соцеконому». Зокрема, на розвиток Володимир-Волинського району та міста надійшлоцьогорічпонад 6мільйонів гривень.
Парламентарактивно співпрацює з Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”. Завдяки цій співпраці на реалізацію багатьох добрих справ у Прибужжі Фонд виділив 2,9 мільйона гривень. Зокрема, Фонд профінансував придбання для 39-го окремого зенітно-ракетного полку холодильника та морозильної камери; для ГО «Креатив студіо» - дзеркальну шафу-купе, портативну колонку з мікрофонами, обігрівач, оргтехніку, акустичну систему. Студентам педколеджузакупили 50 комплектів підручників для поглибленого вивчення англійської мови; пристрої для роботи з комп’ютерами та накопичувачі пам’яті – для освітнього опорного закладу села Зимне; спортивний інвентар для Оваднівського сільського центру «Спорт для всіх» та військово-патріотичному центру «3-й Полк»
Серед його особистих пріоритетів – облаштування дитячих та спортивних майданчиківу селах та містах виборчого округу. Їх уже налічується понад 180.
«У Володимирі-Волинському я побував у ЗОШ №5, де в школі колись існував басейн, а потім його закрили. І ми разом з міською радою його відновили. Потім спортивний майданчик зі штучним покриттям біля ЗОШ №3 – це сучасний майданчик для міста і школярів. Реалізувати задум вдалося, об’єднавши сили з міською радою та Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», - наголосив депутат.
Депутат разом із помічниками відвідують щороку всі 211 населених пунктів округу, аби зустрітися з людьми, вивчити проблеми навіть у «глибинках» і сприяти їх вирішенню.
«Я був в такому селі як Писарева Воля, де мешкає лише п’ять людей. Питав що і як в них. І знаєте що? Вони сказали, що живуть майже як в раю, але мають лише дві проблеми: зимою трохи замітає дороги снігом та єноти лазять у двори. А так люди прийшли просто побачити і поспілкуватися з депутатом», - ділиться обранець та наголосив, що цього року провели 183 прийоми громадян.
Нардеп розповів, що йому вдалося цьогоріч добитися початок ремонтудорогиз Володимира-Волинськогодо Нововолинська. Раніше, завдяки реалізації «митного експерименту», який відстоював і за який голосував нардеп, відремонтували траси Луцьк-Львів та Луцьк-Володимир-Волинський. У пріоритетах - відстояти ремонт дороги з Володимира-Волинського до Устилуга за польські кошти, які, до того ж, вже виділені, а також із Нововолинська до Іванич та з Іванич до Горохова.
Під час звіту присутні ставили свої запитання до Ігоря Гузя. Урбаніст із Володимира-Волинського Андрій Гнатюк поцікавився у парламентаря його думкою щодо майбутнього об‘єднання районів у рамках децентралізації. На це депутат відповів: «Думаю, у 2019 році буде прийняте рішення щодо укрупнення районів як таких. Це не будуть зміни до Конституції, це – об’єднання районів. Дискутують, скільки районів чи повітів у Волинській області визначать. Їх може бути три – Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський. Я відстоюю, щоб їх було чотири».
На думку Ігоря Гузя, разом із командою вони працюють динамічно, однак оцінку його роботи – давати людям.
Дарія Поддубецька

Розділ новин: 

Коментарі