Народний аматорський театр «Відродження» ім. Богдана Берези представлятиме Україну на міжнародному конкурсі (ФОТО)

Публікації

ступеня конкурсу – неординарно прочитав уривок з комедії «Сон». Нова учасниця театру Наталія Войтичук (ЗОШ №1) здобула велику кількість овацій від учасників та студентів вищих закладів культури зігравши уривок з циклу віршів «Швачка». Актор-аматор театру Оксана Трикуш декламувала уривок з поеми «Відьма», чим вразила усіх присутніх своєю проникливістю.
Керівник-режисер театру Олена Шарко з шевченківським твором «Плач Ярославни» за рішенням журі на сцені виступила поряд з професіоналами — акторами професійних театрів, але гідно представила не тільки район і місто, а й всю область, отримавши диплом лауреата першого ступеня, чим здобула право на участь на міжнародній арені конкурсу, що відбудеться з 21 по 24 травня цього року.
Слід зазначити, що даний театральний колектив оцінювали відомі народні артисти України, зокрема Галина Яблонська, Петро Панчук, перший міністр культури за незалежності України Лариса Хоролець, заслужений діяч естрадного мистецтва та керівник конкурсу Світлана Садовенко, також відомий учений-культуролог, громадський діяч, організатор науково-просвітницьких та науково-мистецьких акцій, ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, академік Академії вищої освіти України, академік УАН Василь Чернець.
Олена Шарко щиро дякує усім, хто допоміг з організацією поїздки театру в Київ, за фінансову та моральну підтримку. Режисер підкреслює, що ці люди постійно підтримують не тільки театр, а й взагалі всі заходи в районному будинку культури.
Зауважимо, що даний конкурс проводився в національній академії керівних кадрів культури і мистецтв міністерства культури України та започаткований з 1991 року.
Отож побажаємо колективу та керівнику-режисеру народного аматорського театру «Відродження» імені Богдана Берези Володимир-Волинського районного будинку культури Олені Шарко успіхів

Розділ новин: 

Коментарі