«НАРОДНІ МЕСНИКИ» ПОБИЛИ ЛУЦЬКИХ КОМУНІСТІВ

Невідомі у масках увірвалися до гаража, де таємно збираються комуністи, й побили першого секретаря Луцького міськкому КПУ Віктора Пащука.
Інцидент трапився близько 12 години за адресою: Луцьк, вулиця 8-го Березня, 24а. Так, зі слів очевидиці, ймовірно теж члена компартії, до приміщення увірвались 15 людей у балаклавах, унаслідок чого відбувся конфлікт. У той час у імпровізованому офісі «червоних» знаходилось орієнтовно така ж кількість комуністів.
Як пояснила жінка, саме у той час відбувалась звітно-виборча нарада «лівих». Однак, смачно затягуючись цигаркою, жінка зауважила, мовляв, в жодному разі не пов’язує конфлікт із перебуванням братів Конановичів в Луганську.
«Що ви, вони ж діткам продукти возили», - зауважила вона й додала, що її колег, ймовірно, «покарали» люди з Правого сектору з нашивками УНСО. Варто додати, що насправді жодних підтверджень такої інформації немає.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що луцькі комуністи регулярно передають гуманітарну допомогу до так званої ЛНР.
Наразі постраждалий комуніст перебуває у лікарні.
Зі слів начальника луцького міськвідділу міліції Ігоря Муковоза, правоохоронці працюють над встановленням подробиць інциденту. На місці пригоди працюють експерти, а Віктора Пащука чекає судово-медична експертиза.
До слова, «таємний офіс» комуністів знаходиться у гаражі лучанина Богдана Мухи, який донедавна був юристом луцького осередку комуністичної партії. Згодом він вийшов з партії, оскільки вступив до батальйону територіальної оборони «Волинь», де, з його слів, працював діловодом у штабі. Однак, як з’ясувалось, на місці дислокації батальйону, незабаром він опинився в центрі скандалу, взявши участь у бійці з заступником командира батальйону.
им часом, очільник волинського осередку Правого Сектору Павло Данильчук прокоментував інцидент:
«Сьогодні зранку дізнався про чергові вибрики місцевих комсомоло-кононово-виб**ків у Луцьку. Прийшлось з хлопаками розганяти підпільні збори компартії, поки хтось там «мінував» міськраду. Скажу одне точно, зробимо все можливе, щоб антиукраїнські сили та організації не діяли на Волині, а вибл**м ліпше добре подумати перед тим, як вертатися з луг**дону», - пише Павло Данильчук.
Джерело: Волинські новини.

Розділ новин: 

Коментарі