Народні депутати грали у футбол у Володимирі

11 листопада у Володимир-Волинській школі-інтернаті відбувся футбольний поєдинок між командами помічників народних депутатів Ігоря Гузя та Володимира Парасюка.
Від самого початку матчу і до його завершення команда Ігоря Гузя тримала в напрузі суперників. Уже на перших хвилинах поєдинку волинські гравці відкрили рахунок, забивши гол у ворота візаві.
Футбольний поєдинок завершився з рахунком 13:11 на користь команди нардепа від Волині, хоча після матчу учасники заявили, що перемогла дружба.
До команди волинського нардепа увійшли Андрій Бокоч, помічник Ігоря Гузя, голова зимненської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик, активіст Андрій Хведчак, колишній голова Луцької районної ради Богдан Прус, журналіст Андрій Кравченко та інші активісти нашого краю. Сам же Ігор Гузь під час матчу виконував роль голкіпера. Натомість Володимир Парасюк усю гру був у своїй команді нападником. Політик обмовився, що любить грати у футбол, проте на великому полі.
Після завершення турніру Володимир Парасюк запросив Ігоря Гузя та його команду на матч, який планують провести на Львівщині.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі