Нардеп Ігор Гузь провів ділову зустріч із головами ОТГ Прибужжя

12 голів об’єднаних громад Прибужжя, а також керівник Смідинської ОТГ Оксана Піцик спільно взяли участь у діловій зустрічі із нардепом Ігорем Гузем. Черговий захід відбувся з ініціативи парламентаря і цього разу у приміщенні Любомльської міськради.
З огляду на актуальність питання збереження мережі відділень Укрпошти в окрузі № 19, а також налагодження міжнародного партнерства місцевих громад із гмінами Польщі, на зустрічі були присутні - директор волинського відділення Укрпошти Андрій Плахтій та Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Вєслав Маріан Мазур.
«Поштарка на селі – це зв’язок зі світом. Коли зустрічаюся з людьми, вони обурюються, що їм не будуть приносити пенсії додому після закриття відділень. Але при цьому вони ходять в магазин, їздять у сусідні села, а пенсію просять принести додому. Реорганізація Укрпошти – це болюче питання», - сказав він.
Також, зі слів Гузя, його команда всіляко допомагає, щоб кожна з громад Прибужжя мала місто-партнера у Польщі. Запрошення Генконсула – один із кроків для обговорення та організації в майбутньому спільних заходів, у тому числі із залучення іноземних інвесторів.

Розділ новин: 

Коментарі