Нардеп Ігор Гузь обурений непопулярними рішеннями нацкомісії, що регулює сферу комунальних послуг

Через високі тарифи на гарячу і холодну воду, опалення, газ та електрику люди загнані у глухий кут. Від імені усіх своїх виборців народний депутат України Ігор Гузь висловив обурення щодо непопулярних рішень, які приймають у національній комісії, що регулює сферу енергетики і комунальних послуг (далі – НКРЕКП). До слова, виборчий округ нардепа №19 – це Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони, а також міста Нововолинськ та Володимир-Волинський.
Ігор Гузь звернувся до голови профільної нацкомісії, що регулює сферу енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка під час засідання парламенту: «За 25 років люди провели газопроводи за свої гроші, а ви їх зараз змушуєте за конфорку 100 гривень платити! Совість є у вас?» – додав Ігор Гузь та порадив, що перед такими рішеннями треба спілкуватися з людьми і чути їхню думку.
До слова, за інформацією преси, голова НКРЕКП раніше працював менеджером кондитерської корпорації «Рошен». Народний депутат запропонував керівнику нацкомісії: «Повертайтеся назад у «Рошен»! Там вам буде спокійно! Не займайтеся дурницями на вашій посаді. Ганьба вам!» – резюмував Ігор Гузь.

Розділ новин: 

Коментарі