Напишіть у листі, що хочете отримати під ялинку на Новий рік

Нового року з нетерпінням чекають не лише дітлахи, а й дорослі. Хтось надіється знайти під ялинкою омріяний подарунок від близької чи коханої людини, хтось готує сюрприз для своїх рідних і від цього отримує не менше задоволення, адже варто лише уявити, як радісно сяють очі синочка чи доньки, коли дитя отримує довгоочікувану іграшку та солодощі.
Уже стало звичним, що малюки самі обирають той подарунок, який хочуть отримати, й пишуть про це Дідові Морозу. Як свідчить статистика, саме 4 грудня на поштові, електронні скриньки, призначені Дідові Морозу, надходить найбільша кількість листів від дітлахів. Зараз по всьому світу працюють 19 резиденцій Діда Мороза: у Фінляндії, США, Росії, Німеччині, Новій Зеландії, Словаччині, Білорусі та інших країнах. В Україні ж дідусь близько місяця живе в резиденції, що знаходиться біля Києва в місті Буча. Туди ж йому надсилають листи. Раніше діти країн СНД в основному писали повідомлення, де називали бажаний подарунок, російському Дідові Морозу у Великий Устюг (Вологодська область).
Як повідомила начальник Володимир-Волинського центру поштового зв’язку Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Алла Барабаш, щороку чимало маленьких володимир-волинців надсилають листи Діду Морозу.
-Цього року ми теж через місцеві друковані засоби масової інформації повідомимо адресу резиденції Діда Мороза, куди дітлахи зможуть надіслати свої листи й розповісти про те, що хочуть отримати на Новий рік, - каже Алла Іванівна. – На свої листи малюки обов’язково отримають відповіді, а також подарунки.
Цікаво, що соціальний проект «Казкова резиденція Діда Мороза» у 2012 році презентувала саме УДПЗ «Укрпошта» у навчальному центрі установи в місті Буча, Київської області.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі