Нагородження медалістів відбувалося у дусі часу

Можна лише здогадуватися, наскільки хвилюючим для школярів є випускний, або пригадати свій, звісно. І хоча традиція нагородження медалістів на площі незмінна, однак час диктує свої нюанси проведення свята.
Особливо великі надії на цей день покладають дівчата: вони хочуть вразити однокласників та батьків красою і граційністю. Перехожим також випадає нагода помилуватися святковим процесом нагородження медалістів на площі Героїв. До речі, це можливість не тільки побачити, хто сумлінно навчався, але й що модно цього року. А тенденції такі: якщо донедавна можна було спостерігати пишні сукні та помпезні зачіски випускниць, то тепер у моді простота. Хоча більшість суконь закривали-таки щиколотки. І макіяжі у юних випускниць вже зовсім не дитячі. Тренд серед учителів – вишиті полотняні сукні. Обговорювати зовнішній вигляд випускниць і не сказати про сильну половину – нечесно. Так, хлопці приділяють зовнішньому вигляду не меншу увагу. Учорашні учні стали справжніми джентльменами. А дехто одягнув вишиванку, що впевнено завойовує перші позиції святкового вбрання.
Церемонія нагородження була тривалою – маємо 41 медаліста зі 149 випускників. На щастя, погода сприяла присутнім – було сонячно і тепло.
У чому відмінність цьогорічного заходу від попередніх? Мабуть, передовсім у рівні патріотизму. Так вшанування пам’яті воїнів, загиблих в АТО, тепер обов’язковий атрибут майже кожного дійства.
Ведучі розповідають про світле майбутнє сьогоднішніх випускників, якими успішними вони стануть і… як захищатимуть рідну землю. Завдяки таким ноткам захід стає особливим. Гімн тепер теж виконують по-особливому. Чути гул голосів, руку на серці тримають не тільки випускники, до яких прикута увага, але і батьки та гості заходу. Навіть пісню дівчина виконувала не з фольклорної скарбниці, а «Україна – європейська держава». І для більшості свято завершилося саме з такими думками. У фіналі випускники танцювали, а батьки намагалися спіймати своїх дітей в об’єктив фотоапарата. Після цього випускники розійшлися по школах – отримувати атестати і прощатися з дитинством.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі