Нагальні питання колективу під час зустрічі з народним депутатом

7 вересня 2015 року на зборах трудового колективу ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго», які були ініційовані профспілками згідно з чинним законодавством і погоджені з директором підприємства, відбулася зустріч з головою підкомітету Верховної Ради України з питань енергетики Левом Підлісецьким. Враховуючи те, що у нашому місті не часто бувають народні депутати, зокрема голови комітетів, на зустріч прийшли не тільки члени колективу, а й інші мешканці міста. Перед депутатом були поставлені наступні питання: відшкодування різниці в тарифах по бюджетній сфері, повернення підприємству живими коштами нарахованих пільг і субсидій, зменшення ціни на газ і відповідно зменшення тарифів на теплопостачання, встановлення тарифів на електроенергію, впровадження енергетичного ринку України.
Депутат доніс до відома колективу бачення фракцією «Об’єднання «Самопоміч» змін до Конституції України, за які недавно проголосувала Верховна Рада, та механізми компенсації втрат населенню від підвищення тарифів за використання енергоносіїв.
Найактуальнішим було обговорення питання, що стосувалось діяльності підприємства, зокрема особливостей використання твердого палива на котельнях.
Збори проводились в актовому залі ЗОШ №2. Оскільки директору навчального закладу була пояснена мета зборів, він дав згоду на проведення заходу.
Ярослав Жук, головний інженер ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго»

Розділ новин: 

Коментарі