Наче під дією гіпнозу, купила товар на 999 гривень

Минулого тижня на вулиці Ковельській прогулювалися дві нічим не примітні жіночки. Єдине, що впадало у вічі, це те, що одна з них була смуглявою (схожою на представниць ромської національності). Вони обирали собі «жертву» – людину, яка піддасться їхньому вмінню продати товар.
78-річна жінка в той час наводила лад у підвалі. Панянки підійшли до неї, покликали. Одна поперед одного суцільним словесним потоком почали повідомляти інформацію про свій товар, вставляючи словечка, що здатні впіймати на гачок. «Продавчині» розповідали про те, що прилади, які вони пропонують, надзвичайно потрібні кожному й допоможуть позбутися багатьох проблем із здоров’ям. А крім того, зараз така унікальна пропозиція: товари набагато дешевші, ніж були раніше. Навіть на коробці одного написана ціна 750грн., яка перекреслена, і вказано 299грн. Цей унікальний прилад допомагає позбутися багатьох проблем, адже є «традиційним китайським методом голковколювання». Жінці розхвалили його властивості й навіть умовили придбати два. Крім того, «втюхали» пристрій для вимірювання тиску, який, схоже, взагалі не працює (інструкції до нього російською чи англійською мовами не було). Жінки привітно посміхалися й навіть виписали товарний чек. На ньому вказали прізвище, ім’я, по батькові покупця, рік народження, те, що жінка є учасником війни (біля цього запису написано 50%), адресу. Навіть гарантію дали – 5 років. Окрім того, що на чеку написали майже всі дані про покупця, зі своїх – вказали лише адресу.
Розплатившись за товар, жінка повернулася в підвал і продовжила прибирання. Лише через півгодини зрозуміла, що її ошукали, що вона придбала товар, який їй не потрібний. Вибігла на вулицю, пройшлася довкола – від «продавців» сліду не залишилось. Пішла за адресою, вказаною в чеку, але там знаходиться не офіс чи магазин, а нежитлове приміщення.
Картає себе старенька, адже в такий складний час їй би ті кошти знадобилися на щось інше – значно потрібніше й корисніше. Звертатися до міліції не стала, однак вирішила застерегти усіх мешканців міста від небезпеки потрапити на гачок тих, хто заробляє собі на життя нечесним способом.
Валентина Тиненська,
м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі