Начальника прес-служби 14-ої ОМБр покарали за повідомлення у ЗМІ

K.
«Мене забрали з передової, не пояснюючи чому. Сказали: ти військова людина, є наказ командира – виконуй. Тобто, я зараз не на передовій, а там, де базується управління. Мені заборонили давати журналістам будь-які коментарі, які стосуються бригади. Я мушу переправляти всіх до командира бригади. Але в той же час телефон командира теж заборонили давати журналістам. Також мені заборонили без погодження з командиром публікувати в Інтернеті будь-які тексти, які стосуються бригади. І я не знаю, навіщо я тут і скільки залишуся», – сказав він. Зараз у бригаду скерована комісія з Міноборони, яка має розібратися в ситуації з виплатами «бойових». Але, підкреслив Якушев, окрім цієї проблеми, були підняті ще й інші питання, які для людей на фронті є не менш важливими.
«Наприклад, запитання, коли вояків демобілізують. У міністерстві і тут у бригаді на це відповідають таким чином, що демобілізують тоді, коли Президент підпише указ про демобілізацію. Але це не відповідь на запитання. Якщо саме міністерство не знає “коли”, а знає тільки Президент, то будьте добрі, поцікавтеся в нього самого. Чи Президент ігнорує це спеціально, чи в нього просто бояться запитати? Тобто потрібен документ і потрібне конкретне число, коли буде демобілізація», – зазначив лейтенант. Щодо речей, які демобілізовані мають повертати, Якушев зазначив, що за статутом усе правильно – там записано, що за втрачені речі треба заплатити в десятикратному розмірі. «Але ж це ідіотизм. Наприклад, як вафельний рушник може прожити рік на передовій? А за нього треба буде заплатити у десятикратному розмірі. І за багато інших речей, бо все-одно в кожного щось зламалось, порвалось, загубилось. І це приведе до того, що остання хвиля, яка була мобілізована, піде без останньої зарплати. Це спеціально сплановано чи це просто такий ідіотизм? На ці питання теж треба шукати відповіді», – наголосив Влад Якушев. Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак направив комісію у розташування 14-ої та 93-ої окремих механізованих бригад Збройних сил України. Про це повідомляють у прес-службі Міноборони.
Ця інформація була оприлюднена минулої неділі у «ТСН-тиждень», де також повідомили, що Владу Якушеву організували «екскурсію» в Генштаб у Київ.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі