Набір салатниць і кавовий сервіз знайшли своїх власників

Алла Марчук із с. Березовичі стала власницею набору салатниць. Передплачуючи газету «Місто вечірнє» багато років, жінка отримувала вже кілька виграшів, і тепер удача посміхнулась їй знову. Алла Ростиславівна розповідає, що починає читати газету з останньої сторінки, а найбільш цікавими для неї є новини району. Пані Алла має велику родину: двоє онуків, син, дочка, зять, тож турбот вистачає. Але їй вдається знайти вільну хвилину і для улюблених занять – вишивання і розгадування кросвордів.
Житель с.Зимне Леонтій Гіщак недавно отримував виграш у редакції газети. Однак і він виявився щасливцем і завітав до нас знову. Цього разу – за кавовим сервізом. Леонтій Андрійович – відданий читач «Міста вечірнього», пам’ятає газету, якою вона була багато років тому – ще малоформатною. Він 26 років пропрацював бригадиром жомосушильного цеху на ВАТ «Володимирцукор». Чоловік захоплюється військово-технічною сферою, а на сторінках видання читає передусім матеріли, пов’язані з людьми АТО. «Така тема не може не цікавити», - каже Леонтій Гіщак.
Валентина Кукевич із с.П’ятидні завітала до редакції, щоб забрати виграш, який отримала її свекруха – Галина Кукевич. Валентина також є активною читачкою газети, каже, що любить читати буквально все. Жінка займається домашнім господарством, у вільний час вишиває бісером картини. Кукевичі живуть великою родиною, а у Валентини з чоловіком Віталієм двоє дітей – Аліна і Катерина.
Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі