На зборах спілки промисловців і підприємців говорили про електронну звітність та інші наболілі питання сьогодення

Вчасно і в повному обсязі платити податки – обов’язок кожного громадянина. Відповідальніше ставитися до цього питання потрібно підприємствам і організаціям. Держава відстежує ці процеси і разом з тим, згідно із чинним законодавством, повинна забезпечувати умови як для сплати податків, так і для складання звітності по них. Про це та інші проблеми, що постають перед підприємцями у наш нелегкий час, йшлося на черговому засіданні Володимир-Волинської спілки промисловців і підприємців, що відбулося 24 лютого.
Проблема отримання електронних підписів – одна із багатьох в освоєнні підприємцями електронної форми звітності через Інтернет. Фіскальна служба України непохитно вимагає складати звітність в електронному вигляді, але абсолютно нічого у цьому напрямку чи не робить, чи не може зробити з невідомих причин. Це констатували присутні на зборах.
-Для задоволення вимог щодо організації видачі електронних ключів у нашій установі немає умов, - пояснила заступник начальника Володимир-Волинської ОДПІ Оксана Левчук. – Ми по можливості робимо все для того, аби допомогти підприємцям здійснювати електронне звітування.
Також на ряд запитань учасників зборів відповів головний державний інспектор з питань інформаційних технологій Володимир-Волинської ОДПІ Ігор Карпешко.
Крім того, підприємці обговорили план регуляторних актів, що складатимуться міською радою, затвердили перспективний план діяльності спілки на перше півріччя 2016 року та постійний регламент роботи на зборах. Слушною стала інформація юриста – адвоката з багаторічним досвідом роботи Юрія Жука про дії підприємців на виконання вимог працівників «Волиньобленерго» щодо встановлення і заміни електрообладнання та засобів обліку.
На зборах ухвалили рішення направити звернення представникам влади у Київ та на місця про упорядкування електронної звітності та про відсутність можливостей у підприємців надавати деякі соціальні виплати найманим працівникам.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі