На зборах селян у Сельці дискутували про дороги, транспорт і… останній путь

Третього лютого на прохання мешканців села Селець у приміщенні сільського БК відбулися збори. У них взяли участь голова Зимнівської сільської ради В’ячеслав Католик, сільський староста Анатолій Матвіюк та керівник ТзОВ «Луга» Федір Ляснік. Найперше присутні заслухали звіт зимнівського голови про проведену роботу за 2017 рік. Затим досить емоційно обговорили наболілі питання. Передусім це питання дороги до Сельця, яка знаходиться у поганому стані: заасфальтований лише невеликий відрізок. Сільський голова пояснив, що дорога відноситься до доріг місцевого значення і на ремонт було виділено 500 тисяч гривень, але служба доріг не забезпечила співфінансування. Ремонт селецької дороги був у плані, поданому в райдержадміністрацію, яка проігнорувала це питання і подала в область інші дороги. В’ячеслав Католик запропонував забезпечити село 1000 тоннами щебеню для ямкового ремонту, але попросив допомогу в робочій силі та транспорті. Вирішити самостійно питання дороги сільська рада не в змозі. Потрібна підтримка області.
Вибух емоцій викликало питання про незадовільний рух рейсових маршруток. В’ячеслав Католик повідомив, що мав розмову з перевізником, який пообіцяв, що рейси будуть налагоджені й у випадку поломки транспорту пасажирів повідомлятимуть диспетчери автостанції.
Підіймалися й інші болючі питання. Зокрема власники великої рогатої худоби лише на цей рік забезпечені пасовиськом, а надалі це стане серйозною проблемою. Мешканка села Марія Музика торкнулася духовної сторони життя села. Вона попросила допомоги для придбання ритуального похоронного покриття. І тут раптом виявилось, що для супроводу в останню путь село не має транспорту. Керівник ОТГ пообіцяв це питання продумати. Також жителі запитували, чому не працює освітлення, на що очільник громади відповів: «Встановлення освітлення тривало один день, а на те, щоб здати його в експлуатацію, потрібен рік».

Розділ новин: 

Коментарі