На заставі імені Івана Пархоменка будні мирні, але напружені

Служба у прикордонних військах завжди була почесною в Україні. Вдячна пам’ять народу вічно зберігатиме імена тих, хто першими прийняв шалений удар ворога у 1941 році, хто в наші дні оберігає спокій громадян країни, кому зараз нелегко протистояти натиску агресора на східних рубежах України.
На заставі в селі Пархоменкове, яка носить ім’я героя-прикордонника Івана Пархоменка, будні мирні, але в той же час неспокійні, напружені. Військовослужбовці застави охороняють зелену зону кордону і здійснюють пропуск громадян через державний кордон України і Республіки Польща на дільниці Устилуг-Зосин. Хороших результатів в оперативній діяльності досягли прапорщики Роман Магонь та Віталій Кав’юк. Молоді люди, які проходять службу на заставі, в основному уродженці Західної України. Вони завжди готові виконувати свій обов’язок на будь-якій дільниці державного кордону своєї Вітчизни.
7 травня 2015 року застава зустрічала гостей – ветеранів державної прикордонної служби. Зв’язок поколінь триває, і настрій у наших прикордонників завжди по-бойовому піднесений.
Антоніна Булавіна, с.Пархоменкове, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі