На Заріччі прибрали занедбаний парк

4 липня у парку села Заріччя Володимир-Волинського району в рамках акції «Збережи місто чистим» відбулося грандіозне прибирання.
Організував прибирання, яке жартівливо було назване «Казантип-вечіркою», мешканець Володимира-Волинського Андрій Кандиба. На заклик активіста відгукнулося до 50 мешканців міста і району.
Варто зазначити, що у свій час цей парк висаджувала бабуся Андрія Кандиби – вчителька разом зі своїми учнями. Він просторий та прохолодний, адже тополі та клени за цей час виросли й розкинули густі крони, кидаючи рятівну тінь прохолоди на землю.
З 10-ої години у парку вирубували чагарники, збирали сміття, косили траву, встановлювали смітники. Згодом все сміття вантажили на автомобіль «МАЗ» та вивозили на сміттєвий полігон. Усе гілля, що лишилося в парку, згодом буде або спалене, або теж вивезене на сміттєзвалище.
Таким чином, за кілька годин наполегливої роботи занедбаний парк перетворився на цілком пристойне місце відпочинку. І, аби змотивувати відпочивальників не смітити в парку, було розвішано таблички із закликом до чистоти.
По закінченню втомлені, але задоволені активісти поласували смачненьким шашликом уже у прибраному парку.
Це прибирання не останнє, адже залишилося прибрати ще одну частину парку, в якій сконцентрована найбільша кількість сміття. Також, оскільки парк розташований на березі мальовничої річки Луги, в ньому планується встановити лавки та столики для відпочивальників.
Ярослава Вознюк,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі