На західному кордоні побудують десять пунктів пропуску

Публікації

На західному кордоні побудують десять пунктів пропуску
На західному кордоні побудують десять пунктів пропуску

На західному кордоні відбудеться модернізація та технічне переоснащення 25 діючих і будівництво 10 пунктів пропуску.
Відповідне розпорядження прийняв Кабмін 24 березня – повідомляє Урядовий портал.
План заходів розробили Мінфін і Держмитслужба відповідно до досягнутих міжнародних домовленостей.
«Головна мета Мінфіну залишається незмінною – це сучасна та прозора митниця. Прийняте урядове рішення дозволить Україні отримати ще 35 пунктів пропуску із новітнім технічним обладнанням, яке мінімізує людський фактор при перевірці, а значить – і корупційні ризики. 25 з них модернізують і 10 побудують: 5 застарілих, ще з радянських часів та які продовжують функціонувати за тимчасовою схемою, а також 5 – абсолютно нових.
Першочерговою потребою у розбудові пунктів пропуску – це їх технічне переоснащення для автоматизації процесів митного контролю і оформлення, що, відповідно, пришвидшить проходження необхідних митних процедур, сприятиме розвитку зовнішньоекономічної діяльності та наповненню держбюджету», – зазначає заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.
Прогнозний обсяг необхідного фінансування на облаштування пріоритетних пунктів пропуску становить 9,8 мільярда гривень, включно з 4,5 мільярда гривень на заходи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту; 5,3 мільярда гривень – на встановлення систем відеоконтролю, зважування та сканування.
Проект реалізують, у тому числі, за рахунок польського кредиту, наданого у рамках Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: