А на ярмарку…

Із самого ранку на майданчику в парку розпочали роботу ярмарок сільськогосподарської продукції та виставка-продаж хлібопекарської продукції, що проводилися у рамках фестивалю. Зі своїм смачним товаром з’їхалися до Володимира сільгоспвиробники, пасічники та підприємці не лише з Волині, а й з інших областей України. Липинська державна сортодослідна станція пропонувала покупцям яблука різних сортів. ТзОВ «Волиньморепродукти» торгувало копченою рибою в асортименті. Свіжу свинину привезли господарі з Березович, Зимного і Бубнова. Смачну молочну продукцію можна було придбати у підприємців з Хмельниччини. Хот-доги та різноманітні ковбаси презентувало підприємство «Пан Курчак». Місцевий підприємець торгував зимовою димкою. А скільки смачної і корисної продукції привезли бджолярі з Луцька, Ковеля, Старої Вижви, Іванич, Стенжарич і навіть з Черкаської області! Бджоляр з Володимира Микола Дзюба, крім меду і цілющих напоїв, продавав оригінальні воскові фігурки.
Відгукнулися на запрошення взяти участь у ярмарку Володимир-Волинський, Нововолинський та Теремнівський хлібозаводи, які організували виставку-продаж найрізноманітнішої випічки, що користувалася великим попитом у покупців. Тож було що вибрати і чим поласувати!
А який же осінній ярмарок без улюблених багатьма хризантем! Ці благородні квіти вишикувалися у довгий ряд і стали гармонійним доповненням великого квітника біля входу у Слов’янський парк.

Розділ новин: 

Коментарі