На вулиці Цинкаловського ліквідували підтоплення

Не секрет, що частина вулиць Володимира-Волинського розташована поруч з болотистою місцевістю. Зокрема сусідство з болотом створює значні незручності у вигляді підтоплень для мешканців вулиці Цинкаловського.
Роками у підвалах будинків жителів цієї вулиці стоїть вода, а щоб посадити город, доводиться вдаватися до дренажу. Ще років двадцять тому підтоплення не було такою великою проблемою, бо в цьому районі функціонували прориті канали, не було такої щільної забудови. Але з роками канали замулилися і підтоплення повернулося.
Минулого тижня, помітивши, що підприємство «Панбуд» взялося за благоустрій власної земельної ділянки в цьому районі, Марія Дивінська та Валентина Данилюк звернулися до співвласника підприємства і депутата міськради Сергія Радкевича з проханням допомогти і їм. Сергій Радкевич відгукнувся, і спецтехніка взялася до роботи – копання каналів. За якихось дві години вони були прориті, а вода, що роками застоювалась і вчиняла підтоплення, вмить зійшла. Жінки не можуть приховати задоволення і дякують депутату.
До речі, підприємство «Панбуд» взяло на себе і невеличку частину комунальної роботи міста, адже періодично його працівники чистять канал, по якому стікають ливневі води з вулиць Ковельської та Драгоманова. Під час сильної зливи рівень води може піднятися на півтора метра. Дощова вода також приносить пісок з вулиць. І якби його не вигрібали, він би вже добряче забив канал. Сергій Радкевич показав купу такого піску, де на око його близько двох тонн.
Ось так розмовляючи на болоті, ми пригадали міську легенду часів Другої світової війни. Йдеться про затоплений в цих болотах німецький танк чи самохідну машину. А може, і не легенду, адже Сергій Радкевич каже, що чув про танк від людей, які його бачили до того моменту, поки не засмоктала володимирська трясовина. Якщо розпочати пошуки машини (а приблизне місце відоме) та підняти її, то вартість цієї техніки оцінюється у мільйон євро.
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі