На волинських дорогах стартував ремонтно-будівельний сезон-2021

На волинських дорогах стартував ремонтно-будівельний сезон-2021
На волинських дорогах стартував ремонтно-будівельний сезон-2021

Цьогорічний ремонтно-будівельний сезон, як і торік, розпочинаємо на одній із найважливіших наших транспортних артерій – міжнародній автомобільній дорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), що є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85.
Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Волинській області.
Упродовж 2016-2019 років введено в експлуатацію 32,6 км відремонтованого автошляху М-19 у межах Волинської області, у 2020 році оновлено ще 42,4 км, з них 28 км введено в експлуатацію. Маємо амбітні плани щодо його відновлення в поточному році.
Наразі роботи стартували на ділянці Ковель – Воля Любитівська. Ремонтні роботи на цьому об’єкті капітального ремонту, протяжністю майже 11 км, розпочались у минулому році. Тоді влаштували два нижні шари дорожнього одягу на ділянці понад 7 км та нанесли тимчасову розмітку.
Сьогодні приступили до фрезерування старого дорожнього покриття на відтинку від селі Колодяжне в сторону Ковеля. Водночас виконуються роботи з влаштування узбіч.
Підрядник – ТОВ «ПБС».
Інспекційний контроль за ходом робіт здійснюється представником замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області, технічний нагляд забезпечується незалежним підприємством ТОВ “ЄВРО ТЕХ ЕКСПЕРТ БУД”.
У період проведення ремонтних робіт проїзд транспорту на ділянці автошляху М-19 між населеними пунктами Ковель – Воля Любитівська частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.
Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути уважними, обережними та відповідальними.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: