На Волинському напрямку зміцнюють оборону державного кордону

На Волинському напрямку зміцнюють оборону державного кордону
На Волинському напрямку зміцнюють оборону державного кордону

Тривають заходи зі зміцнення охорони та оборони державного кордону України на Волинському напрямку. 
Про це 20 серпня повідомив командувач Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Район.in.ua.
Як підкреслив військовий, на кордоні збільшили кількість прикордонних нарядів, організували моніторинг ситуації по той бік державного кордону, посилили бойову службу та ведення розвідки.  
«Державний кордон України щільно замінований і в поєднанні з природними перешкодами створює зони непрохідності для ворожих сил», – підкреслив Наєв.
Командувач додав, що для ворога підготовлено все, що буде нищити його й не допускати його проходу вглиб української території. Українські військові вживають адекватних заходів щодо підсилення охорони та оборони державного кордону. Збільшили кількість особового складу прикордонників. Також активно розвивають система оборонних рубежів та позицій.  
Генеральний Штаб Збройних Сил України передбачив збільшення сил у разі зростання загрози.  
«Але, зараз ми оцінюємо ситуацію як стабільну та контрольовану. В разі зростання рівня військової загрози відбудеться посилення як засобів вогневого ураження, протитанкової зброї, систем протиповітряної оборони, так живої сили», – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.  
Командувач також додав, що українська розвідка чітко володіє інформацією про тих, хто знаходиться по той бік державного кордону України та чим вони займаються. Вся ця інформація надходить до Сил оборони України в режимі онлайн. 
«Безпосередньо я перебуваю в активному спілкуванні з командувачем оперативного командування Збройних Сил Республіки Польща генералом Томашом Піатровські. Ми часто зустрічаємося, проводимо телефонні розмови, обмінюємося інформацією стосовно того, що робить Польща та інші країни НАТО зі зміцнення своїх кордонів», – зауважив Наєв.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: