НА ВОЛИНІ ЗАТРИМАЛИ СІМ ФУР БРЕНДОВОЇ КОНТРАБАНДИ

На Волині ще 14 листопада затримали контрабанду одягу світових брендів. Про це виданню стало відомо з достовірних джерел.Офіційних коментарів стосовно цієї події у Ягодинській митниці Міндоходів наразі не дають.
Отож, у п’ятницю, 14 листопада, у Ягодинській митниці, на митному посту «Ковель», затримали незаконне переміщення одягу відомих світових виробників під виглядом китайського «ширпотребу». Аналогічний вантаж перевозили сім фур. На момент затримання контрабанди три авто вже пройшли митне оформлення і в’їхали на територію України. Наразі, за інформацією джерел ВІПу, там вже кілька днів тривають слідчі дії: правоохоронці описують машини, допитують водіїв, оглядають товар й оформлюють його на відповідальне зберігання.
Неоднозначності ситуації додає той факт, що спецоперацію провели не службовці Ягодинської митниці, а співробітники відповідних структур із Києва. Джерела ВІПу уточнюють, що оформлення такої кількості брендового одягу не міг взяти на себе жоден зі звичайних працівників Ягодинської митниці. Отож, на його незаконне переміщення мало бути «добро» зверху, інакше були б складені протоколи про невідповідність наданих документів та товару. І майже нереально, щоб вантаж переміщувався без відома керівництва митниці, тобто або в.о. начальника, або заступника начальника – начальника управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.
Коментар з приводу резонансного затримання у прес-служби або керівника Ягодинської митниці Андрія Андрейківа з цього приводу ВІПу взяти не вдалося.Причина відмови: наразі за цим фактом не порушено кримінального провадження, тож повідомляти подробиць затримання вони не можуть.Однак після внесення справи до ЄРДР подробиці обов’язково оприлюднять.
Джерело: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі