На Волині за добу «побороли» 26 пожеж

На Волині за добу «побороли» 26 пожеж
За минулу добу на території області пожежно-рятувальні підрозділи здійснили 26 виїздів на ліквідацію пожеж, 4 з них виникли в екосистемах.
Серед причин загорань - спалювання сухої трави, дитячі пустощі з вогнем, коротке замикання електромережі та несправність пічного опалення, - повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області.
Спалювання сухої трави виникло у селах Кульчин та Прилуцькому Ківерцівського району, а також у Боратині та Підгайцях Луцького району. У Боратині за спалювання сухої трави оштрафували місцевого жителя.
Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області закликає громадян не спалювати сухої трави та листя, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей.
Подібні випадки спалювання можуть призвести до загорань торфовищ, будівель, зменшують родючість ґрунтів. Також згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення особи, які випалюють стерню, луги, пасовища та іншу природну рослинність або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, заходів щодо своєчасного їх гасіння — тягнуть за собою адміністративну відповідальність.
Якщо Ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж рятувальники просять повідомляти Службу порятунку за телефоном «101».
http://www.volynpost.com/

Розділ новин: 

Коментарі