На Волині з четвертого поверху викинули собаку.

На Волині з четвертого поверху викинули собаку.
У Володимирі-Волинському з вікна четвертого поверху викинули собаку.
Інцидент трапився ще 18 березня, над цим питання почали працювати волонтери, - пише БУГ.
Волонтерам “Товариства захисту тварин “Дай лапу”” викликали на місце злочину представників правоохоронних органів для розслідування випадку.
Ветеринар, який оглянув тварину, зазначив, що у собаки дуже пошкодженний хребет.
Ренген підтвердив побоювання: у Фіони (так звати собаку) перелом хребта та повний параліч задніх кінцівок та тазу, через що вона не відчуває болю у задній частині тіла. Зазвичай, після подібних травм тварини помирають.
Одразу після падіння тварина поповзла годувати своїх малюків – сімох цуценят, які на той момент ще були з заплющеними очима. Пересуватися собака може лише на передніх лапах і це коштує їй величезних фізичних зусиль.
Наразі триває розслідування. Волонтери слідкують за розвитком подій і прагнуть, щоб винні понесли покарання.
Що ж стосується, Фіони, то вона вже ніколи не зможе повноцінно пересуватися. Вона знаходиться на перетримці вдома у волонтерів, адже клініки та притулку для тварин у Володимирі–Волинському досі немає.
Волонтери місцевого “Товариства захисту тварин “Дай лапу”” звертаються до усіх небайдужих людей за допомогою. Фіоні потрібен курс лікування та реабілітація, а в подальшому – протезування (візочок).
Шукаємо для Фіони людей, які готові стати її родиною і дбати про неї. Можливий варіант прилаштування тварини у країни близького зарубіжжя ( усі необхідні маніпуляції та щеплення зробимо).
Також Фіоні та іншим безпритульним тваринам міста потрібна фінансова допомога.
Гроші можна перерахувати на картковий рахунок Приватбанку № 5168 7572 9231 3675 на ім’я Доскоч Ганни.
Телефон гарячої лінії: 093 458 77 97.
http://www.volynpost.com/

Розділ новин: 

Коментарі