На Волині викрили нарколабораторію

На Волині викрили нарколабораторію
На Волині викрили нарколабораторію

На Волині затримали учасників злочинного угруповання.
Викрили та задокументували діяльність групи, а також встановили місце знаходження нарколабораторії та канали збуту психотропної речовини «амфетамін» оперативники Управління стратегічних розслідувань в Волинській області та слідчі обласної поліції, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.
Організував та контролював наркобізнес «кримінальний авторитет», який внесений до санкційного списку. Допомагали йому четверо місцевих мешканців.
Для конспірації місце розташування лабораторії постійно змінювалося. Крім того, змінювали й автомобілі, котрі використовували у «роботі».
Потужності лабораторії дозволяли зловмисникам щомісяця виготовляти до 4-х кг психотропу та приносити понад три мільйони гривень «прибутку». Збували «амфетамін» мешканцям Волинської області за допомогою «закладок» та «з рук у руки».
Учора, 23 травня, поліцейські затримали 4-х учасників угруповання, з яких трьох - безпосередньо під час збуту «амфетаміну». Під час проведення санкціонованих обшуків вилучили 500 г психотропу, 1,5 кг прекурсорів, вартість яких за цінами «чорного ринку» сягає мільйона гривень, а також 4700 дол. США, зброю та спецобладнання. Крім того, за місцем проживання одного із затриманих виявили плантацію конопель.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: