На Волині викрили фальшивомонетника

Із заявою до правоохоронців звернулася 64-річна жителька селища Турійськ. Пенсіонерка повідомила, що знайомий повернув їй борг купюрою, яка містила явні ознаки підробки. Про це повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області.
Правоохоронці встановили, що підроблені гроші належать 40-річному односельчанину заявниці.
«У результаті проведення слідчо-оперативних заходів оперативники встановили та зафіксували ще два факти збуту підроблених грошей. Окрім цього, під час поверхневого огляду в чоловіка знайшли п’ять купюр номіналом двісті гривень та одну – номіналом сто доларів США. Вдома в підозрюваного вилучили оргтехніку, системний блок та принтер, на яких виготовлялися підроблені кошти», – повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області Владислав Кривенда.
Оргтехніку направили на дослідження в НДЕКЦ УМВС України у Волинській області. Відомості про вчинення кримінального правопорушення слідчим відділом Турійського РВ УМВС внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
«Затриманому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування», – зауважив Владислав Кривенда.
Джерео: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі