На Волині прикордонник на євроблясі на смерть переїхав жінку

Публікації

На Волині прикордонник на євроблясі на смерть переїхав жінку
На Волині прикордонник на євроблясі на смерть переїхав жінку

Інспектор прикордонної служби Луцького прикордонного загону, який у нетверезому стані спричинив смертельну ДТП, проведе три роки за ґратами.
Аварія сталася 1 березня 2020 року у селі Заболоття.
Як йдеться у матеріалах Ратнівського районного суду, близько 2 години ночі п’яний прикордонник без водійського посвідчення, рухаючись автомобілем Volkswagen Passat на польській реєстрації, переїхав жінку, яка лежала на дорозі. Від отриманих травм вона померла на місці.
Під час судового засідання винуватець ДТП розповів: коли почув тріск під машиною, то вирішив, що вискакує бампер. Тож він зупинився та з двома товаришами вийшов з авто. Вони разом оглянули автомобіль, проте нічого підозрілого не виявили. Тому вони вирушили далі.
Те, що він переїхав жінку, зрозумів лише тоді, коли йому зателефонував свідок і розповів про ДТП. Після цього, мовляв, сам звернувся до поліцейських.
Як розповіла у суді матір загиблої, того вечора вона разом із донькою та її знайомими пила вдома пиво. Потім донька з друзями пішла в бар, а жінка залишилась з онуком. Через деякий подруга доньки повідомила про її загибель.
Свідок пригоди, своєю чергою, розповів, що коли на дорозі побачив постраждалу жінку, вона була ще жива. Тож він викликав швидку та поліцію.
Згідно з висновком експерта, у загиблої були зламані ребра, розірвані легені, пошкоджений хребет, переламаний таз, а також численні садна та крововиливи. Що й стало причиною смерті.
Врахувавши всі обтяжуючі та пом’якшуючі обставини, суд призначив обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі на три роки, а також позбавив права керувати авто на такий же термін. А також стягнув на користь постраждалої 300 000 гривень моральної шкоди та 5500 гривень витрат на адвоката.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: