На Волині провели рейд проти засмічення лісів

На Волині провели рейд проти засмічення лісів
На Волині провели рейд проти засмічення лісів

17 та 18 квітня у лісах Волині пройшов перший цього року рейд проти засмічення лісів, – розповіла Суспільному речниця лісомисливського господарства області Світлана Думська, пише Волиньінфа.
За два дні на волинян склали 44 адміністративні протоколи.
З настанням весни, каже Світлана Думська, волиняни стали вибиратися на природу. Після себе люди часто лишають гори сміття, є й такі, хто цілеспрямовано їде у ліс, щоб викинути непотріб.
Під час рейду працівник лісгоспів зафіксували 44 факти засмічення лісів. “Часто люди, які вивозять сміття пояснюють, що не знають куди дівати непотріб”, – каже речниця.
На усіх громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 73 КУпАП. Найбільше таких склали на Турійщині та Маневиччині – 8 протоколів, у Старовижівському районі – 5 протоколів.
Волиняни, на яких склали протоколи, мають сплатити штраф – від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 850 гривень).
В лісомисливському господарстві кажуть: у лісах області розставлено понад 200 фотопасток. Щоб запобігти засміченню їх розміщуватимуть у місцях ймовірного вивозу сміття.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: