На Волині поліцейським доплатять за роботу під час епідемії

Публікації

На Волині поліцейським доплатять за роботу під час епідемії
На Волині поліцейським доплатять за роботу під час епідемії

Майже половина волинських поліцейських отримує доплати за те, що працює з людьми під час епідемії коронавірусу. Про це «Першому» розповів начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко.

Станом на 28 жовтня, уряд виділив з фонду боротьби з коронавірусом 4,2 мільярди гривень на доплати поліцейським.

Йдеться про тих правоохоронців, які працюють безпосередньо з людьми: патрульні, слідчо-оперативні групи, чергові відділків поліції. Щонайменше половина працівників обласної поліції отримує цю надбавку, – пояснює Юрій Крошко.
Розмір доплати залежить від посадового окладу. Це +50% за ті дні, коли поліцейський був на службі і мав ризик захворіти.
«Це не зарплата, а надбавка. Не всі її отримують, а тільки ті, які мають ризик заразитись. Я, наприклад, не отримую, хоча випадки хвороби є вже і в головному управлінні. Я кожного тижня здаю тести, щоб знати, чи не заразився від підлеглих», – каже посадовець.
Скільки поліцейських хворіє коронавірусом
З початку епідемії в області коронавірусом захворіли 362 поліцейські. 65 – хворіють зараз. Усі вони лікуються вдома – жоден правоохоронець не потрапив до лікарні.
«На щастя, у нас усі відносно здорові – регулярно проходять медкомісію», – пояснює Юрій Крошко.
Найбільший спалах був на початку епідемії у Ківерцях, де захворіло 30 працівників райвідділку. Тоді для роботи довелось залучати працівників з інших районів. Пізніше великих спалахів не було – лише поодинокі випадки.
Якщо з’являються симптоми, людина ізолюється вдома. Після результатів тесту, якщо ковід підтверджений, контактних осіб також ізолюють.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: