На Волині назріває катастрофа через державний борг за пільги

Минулого тижня волинські нардепи Ігор Гузь та Ірина Костанкевич разом з представниками Луцької, Ковельської, Нововолинської та Володимир-Волинської міських рад звернули увагу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана на жахливу ситуацію, яка склалася в області через заборгованість держави перед органами місцевого самоврядування. Йдеться про відшкодування за пільги та субсидії.
-Через державний борг за пільги та субсидії на Волині катастрофічна ситуація. Вичерпано весь ресурс субвенції! Разом із представниками чотирьох міст обласного значення вимагаємо знайти інструмент вирішення цієї проблеми, бо це призводить до банкрутства комунальників! Люди просять лише одного – можливості дихнути, аби вони могли у тому числі виплатити зарплату працівникам ЖЕКів, водоканалів та інших комунальних структур, - наголосив Ігор Гузь у своїй промові.
Перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук підкреслив, що заборгованість перед комунальними та енергетичними підприємствами становить 52 мільйони гривень: «У цих установах відсутні обігові гроші. У комунальних підприємств двомісячний борг із зарплати. Вся ця ситуація може призвести до зриву опалювального сезону». Також він підкреслив, що критичною є ситуація з фінансуванням пільгових перевезень у місті.
На сьогоднішній день державний бюджет заборгував зокрема бюджетам міст обласного значення 481млн. 860тис.грн.

Розділ новин: 

Коментарі