На Волині нарахували 66 мільйонерів

Публікації

На Волині нарахували 66 мільйонерів
На Волині нарахували 66 мільйонерів

Про доходи за 2020 рік, що перевищують 1 мільйон гривень, відзвітувалося 66 волинян.
Про це в коментарі інформаційному агентству «Конкурент» повідомила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.
«На Волині вперше за підсумками проведення кампанії декларування доходів така кількість офіційних мільйонерів. Ми проаналізували річні податкові декларації цих громадян і з’ясували, що, так би мовити, «пересічний» волинський мільйонер найчастіше отримує дохід від інвестиційного прибутку, спадщини чи задекларував іноземні доходи», – зазначила вона.
Зі слів Світлани Савчук, волинські мільйонери значно активніше, аніж раніше, декларували доходи через Електронний кабінет. Наприклад, 32 декларації з доходами, що перевищують мільйон, подано дистанційно. До речі, всі інші волинські декларанти цього року теж частіше звітувалися засобами електронного зв’язку. Понад 30 відсотків декларацій за підсумками кампанії декларування доходів на опрацювання фахівців податкової служби надійшло через Електронний кабінет.
До слова, торік у червні реєстрували 44 мільйонерів на Волині. А в квітні 2019 – 15. Кількість цьогорічних мільйонерів може зрости, адже деклараційна кампанія ще триває.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: