На Волині на будівництво доріг спрямують 120 мільйонів гривень

Публікації

На Волині на будівництво доріг спрямують 120 мільйонів гривень
На Волині на будівництво доріг спрямують 120 мільйонів гривень

Будівництво, ремонти, дороги - ще одна тема бюджетних слухань у аналізі проєктів обласного бюджету на 2021 рік.
Згідно із пояснювальною запискою до проєкту бюджету, департаменту інфраструктури облдержадміністрації передбачаються кошти в сумі 1 млн 500 тисяч гривень на ліквідацію наслідків обвалу стіни будівлі Горохівського психоневрологічного інтернату.
Крім того, для забезпечення введення в експлуатацію об’єктів: «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, Шацького району Волинської області», «Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня –дитячий садок» с.Жиричі, Ратнівського району Волинської області», «Нове будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» в смт Луків Турійського району», завершення яких очікується у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на виготовлення сертифікатів готовності об’єктів до експлуатації планується 34 тисяч гривень.
Найбільший інтерес учасників слухань був до питання будівництва, ремонту та утримання доріг. Віктор Довгополюк зауважив, що для області планувалося виділення до одного мільярда гривень з державного бюджету на ці цілі. Але реально в бюджеті передбачено 602 млн гривень. З них 120 мільйонів гривень спрямують на будівництво доріг, 267 мільйонів гривень - на капітальний ремонт, 100 мільйонів гривень - на поточні ремонти і 115 мільйонів гривень - на експлуатацію доріг та поточні ремонти.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: