На Волині капітан поліції врятував від замерзання пенсіонера

Публікації

На Волині капітан поліції врятував від замерзання пенсіонера
На Волині капітан поліції врятував від замерзання пенсіонера

Дід Василь ледве не замерз у холодній хаті. Руку допомоги старенькому подав поліцейський офіцер громади, який під час об’їзду Рівненської ТГ звернув увагу на будинок, що на перший погляд здавався покинутим
Капітан поліції Василь Стернійчук перевірив хатину і застав там чоловіка, який назвався дідом Василем. Той розповів, що це його помешкання і він тут проживає. А через те, що немає коштів, не може утримувати будинок та його опалювати. Родичі відвернулись від нього, лише сусіди інколи чимось підсобляють.
Поспілкувавшись із дідусем, поліцейський офіцер громади вирішив хоч якось допомогти, адже в таких умовах старенького не можна було залишати. Правоохоронець зателефонував у реабілітаційний центр та розповів історію діда Василя. І літньому чоловікові запропонували пожити деякий час у цьому закладі, на що той радо погодився.
Через декілька днів Василь Стернійчук навідав «підопічного» та переконався, що дідусь почуває себе добре та комфортно, а ще дуже вдячний офіцеру за порятунок.
«Я тут для того, щоб стежити за правопорядком та надавати руку допомоги тому, хто цього потребує. Також будь–яку проблему можна вирішити, якщо діяти разом», — коментує поліцейський офіцер громади Василь Стернійчук.
Скільки ж тих хаток–пусток, зокрема, на Волині? Відчиниш двері — а там, можливо, чиясь самотня душа причаїлася.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: