На Волині готуються до весняних паводків

Публікації

На Волині готуються до весняних паводків
На Волині готуються до весняних паводків

На Волині затвердили Регіональний план основних заходів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області щодо підготовки та пропуску паводків льодоходу, повені та паводків у 2021 році.
Таке рішення прийняли учасники в ході чергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, 3 лютого 2021 року, повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.
Нестабільні погодні умови, снігопади та дощі, які останнім часом спостерігаються на Волині, підвищують ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленнями населених пунктів та сільськогосподарських угідь. Відтак, учасники сьогоднішнього засідання обговорили готовність обласних профільних служб до роботи у режимі ліквідації наслідків паводків та пропуску льодоходу, повені.
За даними Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, наразі затоплень та підтоплень територій населених пунктів і сільськогосподарських угідь немає. Води усіх річок на території області перебувають в руслах.
Це підтвердив і директор Волинського обласного центру з гідрометеорології Ростислав Бондарук. За його словами, цієї зими рівень води у річках області вищий, ніж минулого року. Хоча станом на 1 лютого 2021 року спостерігалось незначне зниження рівнів води в межах 1-9 см, все ж рівні води є вищими у порівняні з торішніми рівнями лютого на 41-111 см та вищі за середні багаторічні рівні.
«Аналізуючи гідрометеорологічну ситуацію станом на 1 лютого 2021 року, водопілля на річках області може пройти в межах середніх багаторічних значень, – розповів Ростислав Бондарук. – Прогноз елементів весняного водопілля буде складено 22 лютого 2021 року Українським Гідрометцентром».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: