НА ВОЛИНІ ДОРОЖЧАЮТЬ ДИТСАДКИ

Ціна за відвідування збільшилися у ковельських дитсадках. Про це інформує Про Ковель.
Про те, що ціна за перебування дитини в дитячому садочку трішки збільшиться, говорили вже давно. Так само казали, що для окремих категорій населення збережеться пільга, яка звільняє батьків платити за їхню дитину. На черговому виконавчому комітеті Ковельської міської ради затвердили порядок встановлення плати для батьків за відвідування дитиною садочка.
Згідно з цим документом, з першого вересня один день відвідування закладу обійдеться батькам у 10 гривень. До списку тих, хто звільняється від цієї плати, увійшли діти, батьки яких загинули в зоні АТО, і лише 50 відсотків платитимуть за своїх чад батьки, які виховується троє і більше діток, а також родини-переселенців з Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим на тимчасове проживання.
Що стосується харчування школярів навчальних закладів, то тут фактично нічого не змінилося, лише до пільгової категорії ввійшли діти, батьки яких загинули в зоні АТО і переселенці зі Сходу країни та Криму. Отож учні початкової ланки (1-4 класи), а таких 3845 дітей, харчуватимуться безплатно, тобто за рахунок міського бюджету, ті, хто навчаються в 5-11 класах теж можуть отримувати гарячі сніданки, але за них платитимуть батьки.
Загалом на організацію харчування учнів в міській казні передбачено 1550520 гривень.

Розділ новин: 

Коментарі