НА ВОЛИНІ ЦЬОГО РОКУ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНЮ МЕРЕЖУ НЕ ВІДРЕМОНТУВАЛИ НАВІТЬ НА ПОЛОВИНУ ВІД ЗАПЛАНОВАНОГО

На Волині в рамках підготовки до зими достатньо заготовили посипкового матеріалу, а от із паливо-мастильними є проблеми через брак коштів. Про це 22 вересня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Володимир Банада.
За словами посадовця, в області провели капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі на 46,1%. У рамках підготовки до зими подбали про спеціалізовану та прибиральну техніку – нині налічується 93 одиниці (92% від потреби). Також заготовили посипкового матеріалу та реагентів 25,7 тисяч тонн (85,6%). На підготовку дорожньо-мостового господарства використали 22,8 мільйона гривень.
Вдалося забезпечити мінімальні запаси дизельного палива та бензину. Через складну фінансову ситуацію про нормативи говорити нині складно. Власне на цю проблему нарікав і начальник Служби автомобільних доріг в області Анатолій Посполітак.
Окрім того, він розповів, що не вдається належно поновити техніку. Необхідно 6,7 мільйона гривень, а отримали лише 1,7 мільйона. Ще проблемою є те, що їхню техніку мобілізували, щоб залучити її в зоні АТО.
Окрім того, Володимир Банада розповів, що на період опалювального сезону планується створити обласну оперативну диспетчерську службу при департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.
Відповідні аварійно-диспетчерські служби будуть у містах обласного значення та районних центрах. На підприємствах житлово-комунальної галузі на період опалювального сезону створять бригади для ліквідації аварійних ситуацій. Передбачається, що їх буде 148, з них 48 – для прибирання снігу з дахів та сто – для посипання пішохідних зон та прибудинкових територій протиожеледними сумішами.
На період сильних морозів органами місцевого самоврядування спільно з управлінням надзвичайних ситуацій в області планується встановити понад 60 стаціонарних та чотири мобільних у містах обласного значення пунктів обігріву для безхатченків.
Джерело: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі