На Волині чиновники вимагали хабарі за прискорену видачу біометричних паспортів

У ході слідства було задокументовано 300 таких фактів на загальну суму понад 200 тис. гривень
Слідчими слідчого відділу прокуратури Волинської області спільно з оперативними працівниками державної служби боротьби з економічними злочинами та відділу власної безпеки ДВБ МВС України в області викрито незаконну діяльність чотирьох посадових осіб одного з районних підрозділів Управління Державної міграційної служби України та двох працівників ДП "Документ".
Чиновники вимагали хабарі за прискорену видачу паспортів для виїзду за кордон і біометричних паспортів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Волинській області. З'ясувалося, що зловмисники налагодили системну схему вимагання та одержання неправомірної вигоди від громадян, які зверталися із заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини та видачу довідок про реєстрацію місця проживання для подальшого оформлення дозволу на перетин кордону в межах місцевого прикордонного руху.
Як стало відомо 112.ua, всього задокументовано понад 300 таких фактів на суму понад 200 тис. гривень. В результаті спільно спланованих слідчих (розшукових) дій, у тому числі негласного характеру, 21 січня 2015 цих посадових спійманий "на гарячому", під час отримання чергового під контролем правоохоронців неправомірної вигоди.
Зараз у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Вирішується питання про повідомлення чиновникам про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, обрання відноситься них заходів і відсторонення від займаних посад. Процесуальне керівництво досудовим розслідування здійснює галузевий підрозділ прокуратури області.
Джерело: Слово Волині.

Розділ новин: 

Коментарі