НА ВОЛИНІ ЦЕРКОВНИКИ ЦЬКУЮТЬ ДРУЖИН УЧАСНИКІВ АТО

У селищі Стара Вижівка завелась так звана п’ята колона. Так, місцеві церковники УПЦ МП відчайдушно агітують парафіян ігнорувати мобілізацію, а жінок, чиї чоловіки захищають країну від агресора у зоні АТО, відверто цькують.
Про це під час виголошення власного депутатського запиту під час позачергової сесії сьогодні, 13 березня, повідомив депутат облради Василь Пецентій.
«У Старій Вижівці склалася нездорова ситуація, бо завелась так звана 5 колона. Зокрема, до райради регулярно навідуються натовпи жінок із зверненням щодо того, аби наших військовозобов’язаних не брали в армію», - розповідає обранець громади.
Він зазначив, шо виною усьому – церковна пропаганда промосковських священиків. Вони закликають воїнів ігнорувати мобілізацію, переконуючи населення, що наші воїни оголосили війну Донбасу, вбивають мирних жінок і дітей.
«На жінок, чиї чоловіки воюють у АТО, дивляться як на вбивць, на їх дітей в школі - також. У мене є на руках звернення таких дружин, сестер і матерів. Всього - 61 прізвище, де жінки просять захистити їх від регулярного цькування. Церква підбурює населення. Хай СБУ не присилають одного-двох чоловік для з’ясовування, а хай відразу їх «накриють» усіх. Бо це церква веде там пропаганду. Я хочу, аби ті жіночки, чиї чоловіки воюють на сході, ходили сміливо районом, аби їх не робили ворогами», - звернувся він до колег та присутніх у залі представників правоохоронних органів.
Тож, обранці громади таку ініціативу підтримали. За те, аби правоохоронці та СБУ таки взялися за церковників-пропагандистів, проголосувало 52 депутата.
Джерело: Волинські новини.

Розділ новин: 

Коментарі