На Володимирщині стартував обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»

На Володимирщині стартував обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»
На Володимирщині стартував обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»

На Володимирщині рятувальники розгорнули навчальні локації для учасників військово-патріотичної гри «Джура».
Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри розпочався 21 червня. Про це пишуть на сторінці Володимирського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.
Цьогорічні змагання стартували на базі Оваднівського професійного ліцею у Володимирському районі. 12 роїв з числа учнівської молоді, вихованців Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, обʼєднались під гаслом «В єдності – сила! В силі – перемога!».
Урочисте відкриття заходу відбулося за участю очільника і посадовців Управління освіти і науки Волинської ОДА , рятувальників, Луцького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 
Головне управління ДСНС України у Волинській області представили начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Руслан Яручик та керівник пресслужби Володимир Нестеров.
Під час першого дня змагань для дітей діяли навчальні локації, де вони опановували нові навики та вдосконалювали свої вміння у домедичній та військовій підготовці. Рятувальники розгорнули навчальні платформи з пожежно-рятувальної та аварійно-рятувальної справи. Діти ознайомилися з технікою та спорядженням, з якими працюють рятувальники, довідалися чимало цікавої інформації про специфіку ліквідації надзвичайних подій різного характеру, а також випробували свої сили у гасінні імітованої пожежі.
Крім того, з дітьми провели заняття з протимінної безпеки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: