На володимир-волинському ринку з’явилися мандаринки

Так повелося, що з першим мандариновим запахом люди починають виглядати справжню зиму з холодними морозами та заметілями. У дітей ці фрукти асоціюються зі святим Миколаєм та новорічними святами. Без сумніву, мандарини у зимовий період посідають особливе місце.
Закономірним став факт появи цих цитрусових у крамницях та на ринках з приходом перших приморозків та похолодання. Нещодавно соковиті мандаринки з’явилися і на продовольчому ринку міста Володимира-Волинського. Проте сьогоднішні ціни, у порівнянні з минулорічними, справді кусають.
-В основному на нашому ринку за кілограм мандаринів продавці просять від 20 до 35 гривень, залежно від того, звідки привезені фрукти. Дешевшими є цитрусові з Туреччини, дорожчими – з Італії та Іспанії. На вигляд вони майже нічим не відрізняються. Хіба що турецькі мандаринки мають трохи світліший (жовтуватий) колір. А от щодо смакових особливостей, то тут вже на любителя: хто надає перевагу солодким продуктам, тому слід звернути увагу на іспанські чи італійські сорти, а для любителів кислуватого – краще підходять турецькі, - розповіла продавець фруктів Віра Грабарчук.
За словами жінки, люди охоче купують заморські фрукти (принаймні у неї). Від постачальника отримали вже декілька партій цього товару.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі